پالت پلاستیکی پایه دار

پالت پلاستیکی پایه دار از سطح زمین به کمک پایه ها فاصله دار طراحی می شود. با به کارگیری این مدل پالت به راحتی می توان کف آن و سطح زمین زیر آن را تمیز کرد. اندازه و سایز رایج این مدل پالت ها بین 200 تا 207 است. بر اساس گنجایش ، این مدل پالت سایزبندی می شود. نوع متوسط این مدل پالت کد 203 است. این مدل پالت بیشتر برای انبار کردن وسایلی مثل سیم چین، انبر، پیچ گوشتی و ... کاربرد دارد. در واقع برای نگهداری وسایلی در این سایز مناسب است.

 

بررسی مزایای پالت پلاستیکی پایه دار

پایه های به کار رفته در پالت پلاستیکی پایه دار این امکان را فراهم کرده که پالت ها روی هم قرار بگیرند. از نظر ایمنی به علت طراحی مناسب این مدل پالت و در نظر گرفتن فرو رفتگی هایی در بدنه آن پالت ها روی هم سر نمی خورند و قفل می شوند. با کمک این مدل پالت می توانید حالت طبقه ای انبار خود را چیدمان نمایید. علاوه بر صرفه جویی در فضای انبار نمای زیبایی نیز خواهید داشت.

یک مزیت دیگر پالت پلاستیکی پایه دار وجود لبه اضافی در دهانه آن است. روی این لبه می توان لیبل چسباند و به راحتی از محتویات درون پالت مطلع شد. با این کار نیازی به برداشتن پالت ها از روی هم و دیدن محتوای درون آنها برای پیدا کردن چیزی نیست. با این کار محیط انبار چیدمان و مرتب سازی می شود.

پالت پلاستیکی پایه دار به علت جنس پلاستیک استفاده شده بسیار سبک است و به راحتی جا به جا می شود. در عین حال پلاستیک به کار رفته ضخامت و کیفیت خوبی دارد و در اثر برخورد با کف و دیوارها یا سایر اجسام سریع نمی شکند. جنس پلاستیک در برابر تابش نور خورشید و تماس با رطوبت مقاوم است. بنابراین عمر مفید این پالت زیاد است. پالت های پایه دار در سه رنگ قرمز، آبی و زرد تولید می شوند.

کاربرد پالت پلاستیکی پایه دار

پالت پلاستیکی پایه دار برای ایجاد نظم و انضباط در محیط انبار بسیار کاربرد دارد. وجود نظم در محیط انبار علاوه بر زیبایی محیط باعث می شود کارها سریع تر انجام شوند. از روی لیبل ها به راحتی می توان جای هر کالا را پیدا کرد و نیازی به دیدن درون پالت ها نیست. بنابراین کارها سریعتر انجام می شود. همه وسایل جای ثابت دارند و کمتر گم می شوند. احتمال سقوط وسایل و آسیب رسیدن به افراد پایین می آید. پالت های پلاستیکی در انواع مختلف کمک می کنند شما به ابزارهای خود نظم بدهید. همچنین برای هر وسیله یک جای ثابت داشته باشید. پالت ها در عین ارزان بودن به آسان ترین روش نظم را در انبار به وجود می آورند.

 

انواع پالت های پلاستیکی پایه دار

پالت پلاستیکی پایه دار در انواع یک پایه، 2 و 3 پایه تولید می شود. رنگ های آن نیز اغلب زرد، آبی و قرمز است. به این مدل پالت اصطلاحا پالت ابزار نیز می گویند. انواع پالت های پلاستیکی پایه دار برای نگهداری مواد غذایی و قطعات صنعتی کاربرد دارند. مدل های این پالت بسیار متنوع است.

آشنایی با پالت پلاستیکی پایه دار کد 200

پالت پلاستیکی پایه دار کد 200 برای انبار کردن و نگهداری قطعات ریز و متوسط کاربرد دارد. سایز آن 15*13*8 سانتی متر است. پلاستیک به کار رفته در جنس این پالت دارای استحکام است و در برابر ضربه زود نمی شکند. این مدل را می توان روی هم قرار داد و حالت طبقه ای انبار را چیدمان کرد. در قسمت بالای پالت پلاستیکی کد 200 چهار سوراخ در چهار طرف آن تعبیه شده است. پایه های باکس بالایی درون این سوراخ ها فرو می رود و ثابت می شوند. بنابراین احتمال سقوط پالت ها از بین می رود.  دهانه و لبه جلویی این مدل پالت شیب دار طراحی شده است. برای دیدن محتویات و برداشتن قطعات نیازی به برداشتن پالت ها از روی هم نیست. روی دهانه و لبه جلویی پالت محل لیبل گذاری وجود دارد. روی این لیبل می توان مشخصات محصول و قیمت آن را درج کرد.

جمع بندی نهایی

پالت پلاستیکی پایه دار یا پالت ابزار به صورت طبقه ای قابل چیدمان است. این نوع پالت در سایزها و رنگ ها و قیمت های مختلف در بازار موجود است. این مدل پالت بر اساس ظرفیت و گنجایش به انواع مختلف دسته بندی می شود. بیشتر برای انبار داری قطعات صنعتی کاربرد دارد. برای نظم دهی به انبارها و دسترسی سریع تر به قطعات این پالت کاربرد دارد. جنس پلاستیک به کار رفته علاوه بر استحکام، سبک و قابل حمل و نقل آسان است. بر اساس نوع کالایی که قصد انبار کردن و نگهداری آن را دارید سایز پالت پایه دار را انتخاب نمایید. به صورت لیبل گذاری شده پالت ها را بر روی هم قرار دهید تا انبار مرتب سازماندهی شود و نیازی به برداشتن پالت ها از روی هم نباشد.

2.5/5 (2 رای)
verification